Wyszukiwarka

 

Nasadki na obiektywy firmy Schneider Optics

 

Nasadki na obiektywy firmy Schneider Optics do kamer PXW-Z100, FDR-AX1, PMW-160, HXR-NX3/NX5, HDR-AX2000, FX1000 oraz HVR-Z5/Z7 firmy Sony

 Profesjonalne nasadki na obiektywy z serii Pro Series HD renomowanej marki Century zostały zaprojektowane tak, aby robić szersze ujęcia, osiągać większą głębię oraz zbliżenia niż pozwala na to sam obiektyw. Znakomita optyka zapewnia najbardziej profesjonalny obraz. Te najnowocześniejsze dodatki nie tylko minimalizują aberrację chromatyczną i niepożądane zniekształcenia, ale także dają bardzo ostry obraz od brzegu do brzegu klatki. Montowane od przodu akcesoria Century łączą się bezpośrednio z obiektywem kamery poprzez pewne mocowanie bagnetowe, przez co ich montowanie i zdejmowanie jest szybkie i łatwe.

 

Adapter szerokokątny .6x HD

Niezwykle lekki i niedrogi adapter szerokokątny .6X HD zwiększa pokrycie pola o 40%. Dzięki temu profesjonalnemu narzędziu optycznemu można uzyskać o wiele szerszy kąt widzenia z minimalnym zniekształceniem.  Tylko częściowy zoom.

 

 

Konwerter szerokokątny .75x HD

Idealne narzędzie do ujęć w sytuacjach, które wymagają zarówno szerokiego kąta widzenia jak i pełnego zoomu. Zwiększa pole widzenia o 25% w całej skali zoomu. Ten profesjonalna nasadka na obiektyw daje wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości z niewielkim stopniem zniekształcenia i doskonałym kontrastem w każdym calu.

 

 

Adapter  fisheye (''rybie oko'') HD

Dzięki rybiemu oku założonemu z przodu obiektywu uzyskasz większy kąt widzenia oraz zadziwiający stopień zniekształcenia beczkowatego bez winietowania. Fisheye umożliwia powiększenie głębi – obiekty nieopodal są jeszcze bliżej, a te odległe oddalają się w tło. Fisheye pozwala na częściowy zoom, ale dla najlepszego efektu powinniśmy pozostać na szerokim końcu skali.

 

 

 Xtreme HD Fisheye

 

Najszerszy obiektyw fisheye na rynku – ten zdumiewający dodatek daje niezwykle szerokie pole widzenia z wyraźnym zniekształceniem beczkowatym. Najwyższej jakości optyka daje 160⁰ horyzontalne pole widzenia (180⁰ w rogach). Rekomendowany jest system prowadnic podtrzymujących.

 

 

 

 1.6X HD telekonwerter

Przedłuż zasięg swojego zoomu bez straty na ekspozycji. Telekonwerter HD 1.6X  jest akcesorium montowanym od przodu, które zapewnia również większy zasięg teleobiektywu. zastosuj go do natychmiastowej zmiany skali długości ogniskowej kamery. To idealne narzędzie gdy robienie ujęć z bliska jest niewygodne, niebezpieczne lub wręcz niemożliwe.

 

 

 

 Telekonwerter 2.0X HD

 Rozwiń jeszcze bardziej zasięg swojego zoomu bez straty na ekspozycji.  Telekonwerter HD 2.OX jest akcesorium montowanym od przodu, które zapewnia również większy zasięg teleobiektywu. Uwaga: umożliwia tylko 20% cofnięcie

 

 Dioptery achromatyczne

Dioptery achromatyczne są dostępne z powiększeniami +2.0 i +3.5. Umożliwiają większą skalę zbliżenia i powiększenia zachowując możliwość zoomu, bez straty na jakości obrazu. Są idealne do dokładnych zbliżeń  małych obiektów - na blacie stołu, videografii  miniaturowej i na płaskiej powierzchni. Gwint 72mm.

 

 

 Bezpieczeństwo i doskonałe dopasowanie dzięki mocowaniu bagnetowemu

Zakładanie i zdejmowanie akcesoriów jest bardzo łatwe, zajmuje zaledwie kilka sekund. Większość adapterów i konwerterów Century łączy się bezpośrednio mocowaniem bagnetowym na froncie obiektywu. Zamontujesz lub odłączysz je jednym ruchem przykręcając lub odkręcając dany element jedną ręką.  Nie ma gwintowania ani zacinania się.

 

 

Więcej informacji na stronie:

https://www.schneideroptics.com/century/dv/sony/HDR-FX1000/HDR-FX1000.htm

 

 

 


« lista aktualności

06
czerwca
Promocja Canon C100 z Edius Pro 7 więcej...


 

logowanie

» rejestracja

Kontakt

Kraśnik
tel. 81-825-97-22
beiks@beiks.pl

Warszawa
tel. 022-891-13-73
wawa@beiks.pl


DojazdKanał RSS
copyright beiks.pl | realizacja c2i.pl